Αρχική σελίδα » Προβολή Ανακοινώσεων » Προβολή Ανακοίνωσης

Προβολή Ανακοίνωσης

02.01.2015

Τριετής ανανέωση άδειας χρήσης στατιστικού πακέτου SPSS

Περίοδος: από 24/12/2014 έως 1/1/2018

Ανακοινώνεται η δυνατότητα ανανέωσης της άδειας χρήσης του στατιστικού πακέτου SPSS για το προσωπικό του ΕΚΠΑ. Το πακέτο διανέμεται ελεύθερα στη πανεπιστημιακή κοινότητα σύμφωνα με τη διεύθυνση:

www.cc.uoa.gr/anakoinoseis-kai-ekdhloseis/anakoinoseis/proboli-anakoinwshs/statistiko-paketo-spss.html

Η διάρκεια της ανανέωσης είναι τριετής και αφορά το διάστημα από 24/12/2014 έως 1/1/2018.

Για την απόκτηση κωδικού αδειοδότησης, οι ενδιαφερόμενοι θα πρέπει να αποστείλουν ηλεκτρονικό μήνυμα (e-mail) στη διεύθυνση: staff[at]cc.uoa[dot]gr το οποίο θα περιέχει τα προσωπικά τους στοιχεία:

Ονοματεπώνυμο / Πανεπιστημιακή Ιδιότητα / Σχολή / Τμήμα / Τομέας / Πανεπιστημιακή Μονάδα ή/και Διεύθυνση (για το Διοικητικό Προσωπικό) / Τηλέφωνο επικοινωνίας

καθώς και την έκδοση του SPSS που επιθυμούν.

ΠΡΟΣΟΧΗ: Το μήνυμα θα πρέπει απαραίτητα να αποσταλεί από την πανεπιστημιακή τους ηλεκτρονική διεύθυνση.